Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Może Pan Zdzisław i te zakupione przez Pruszkowskiego sprzedał bo stare, a chłamu nie ma co na magazynach trzymać?! :D Lubin miasto cudów! Już wkrótce Jarosław wypuści psy gończe i panom zrobi się ciepło! :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas zmienić prezydenta !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tatarach mieszka sama patologia-po co im basen?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk wygrywa wybory w bastione pisu, to świadczy o tym że nawet kaczory go doceniają. Bardzo dobry prezydent.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aqua Lublin kosztowal 109 mln zl. Łabędzia 19 mln zl. Czyli za Aque powstaloby 5 basenow i jeszcze zostałoby na ośmiorniczki. Slabo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobra decyzja pana Żuka, aqua Lublin to rewelacyjny reprezentatywny obiekt, a wejście grupowe szkolne jest na prawdę tanie. Kilka lat temu, jak sama uczeszczalam do szkoły nie miałam basenu i z tego powodu wcale nie narzekałam, a wręcz byłam zadowolona. Od moich znajomych wiem, że na obowiązkowy basen praktycznie nie uczęszczali, był a to dla nich nieznosny obowiązek. Nasz prezydent to na prawdę mądry człowiek i wie, co jest w tym momencie najważniejsze dla miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Musimy mierzyć siły na zamiary" - powiedział prezydent Żuk stawiając stadion za 200 mln, budując niepotrzebny wiadukt nad Dworcową za 9 mln i pompując kasę w drużynę piłkarską bez przyszłości.  Zazdroszczę temu Panu dobrego samopoczucia. I internetowych klakierów.  PS. Do klakierów: Nie jestem w żaden sposób związany z PiS ani na nich nie głosuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zazdroszcze Zukowi internetowych hejterów i ile codziennie masci na ból pupy zuzywaja :))) PS Do hejterów: Nie jestem w żaden sposób związany z PO ale z Pis napewno tez nie :))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...